Tajemnica damskiej torebki

.

Torebka dla kobiety jest nie tylko wyrazem  stylu, ale również i statusu społecznego.Jej kształt, kolor i materiał jest szalenie istotnym elementem wizerunku. Dobrze dobrana do okazji potrafi podkreślić profesjonalizm i osobowość, a także wyróżnić właścicielkę w elegancki sposób.Kiedyś torebka musiała być solidna skórzana na lata.Dzisiaj mamy conajmniej kilka :- do pracy, wizytowe i letnie. Jedne panie lubią markowe torebki -sprawdzonych projektantów, drugie -wygodne, pojemne. Inne – aby był to dodatek funkcjonalny- podkreślajacy albo wyróżniający właścicielkę.

@nicolelee.poland 

Ta torebka mnie zachwyciła gdy zobaczyłam ją pierwszy raz- pół roku temu I teraz przyszła do mnie.,Kolorowa, funkcjonalna a jednocześnie zabawna ,urzekająca- nie sposób przejść obok niej obojętnie. Jednym się bardzo spodoba inni…- no cóż- ile osób, tyle opinii. Wiem, że na ulicy, każdy zwróci na nią uwagę -bo jest nie tylko piękna , orzeżwiająca ale też niepowtarzalna . To jak fontanna, zimna bryza w gorący dzień- bo moda  powinna  być  zabawna   i orzeźwiająca." Ja uwielbiam kolory, lekki powiew świeżości i ten dynamiczny styl Nowego Yorku.

Torebka- jest Firmy -Nicole Lee- to amerykańska firma z siedzibą w Los Angeles.

Premiera pierwszej kolekcji miała miejsce w 2004 roku. Dzisiaj dzięki wyjątkowym i przykuwającym uwagę wzorom, marka bardzo szybko zdobyła rozpoznawalność i uznanie wśród celebrytów i wydawców modowych. Jej unikalne wzory, modne szczegóły i nowatorskie podejście do projektowania – zdobyły jej uznanie na całym świecie.- Moje uznanie też.Jeżeli spodobała Ci się ta torebka

i chciałabyś taką kupić , wejdż na stronę- kliknij w link  www.NicoleLee.pl   i w polu kodu  wklej  kod zniżkowy dla klientów nl25off obniżający kwotę o 25% (towar nieprzeceniony).

A teraz -Jeżeli post Ci się sodobał – polub go i pozostaw komentarz. Dziękuję,ściskam, buziaczki i do następnego spotkania

Komentarze Facebook