MAKIJAŻ -PERMANENTNY- BRWI -Microblading

 Czy-warto-zrobić-makijaż-permanentny-brwi?

"Brwi są dla oczu, niczym rama dla obrazu"

Ale co zrobić , jak ta rama zostanie uszkodzona ,lub z biegiem lat opadną w dół łuki ,że zamiast upiekszać powodują ,że wygladamy tak- jak z kacikami ust w dół- na niezadowolone, zmeczone -starsze.

Wtedy zazwyczaj depilujemy końcówkę brwi i dorysowujemy same- kreskę podobną jak- kiedyś nadając niby naturalny kształt Tak, tak – tylko że nie zawsze nam to wychodzi a poza tym zmywa się szybko i trzeba poprawiać.

Dlatego zdecydowałam się na Microblading brwi.

Microblading brwi – co to jest?

Microblading to nowoczesny, najbardziej precyzyjny i gwarantujący naturalny efekt makijaż permanentny brwi.

 Microblading wykonywany jest ręcznie za pomocą pióra i mikroostrza- (metoda piórkowa brwi) -to zabieg, który pozwala precyzyjnie uzupełnić lub odtworzyć brwi, zapewniając naturalny efekt, który utrzyma się nawet do dwóch lat. Naturalny efekt uzyskuje się poprzez dorysowywanie włosków na skórze.

Pozwala to ukryć mankamenty urody takie jak:nieprawidłowości w kształcie brwi ich  asymetrię, ubytkiNadaje brwiom gęstości i wyrazistości, pozwala stworzyć łuk brwiowy od początku do końca, przy użyciu pigmentu najbardziej zbliżonego do naturalnego Efektem trwałego zabiegu będzie cieszyć się przez całą dobę i w każdych okolicznościach.Po upływie roku kolor brwi może blaknąć, wtedy zaleca się zabieg uzupełniający Wskazania do zabiegu microbladingu:

Microblading brwi – dla kogo?Dla wszystkich pań mają problem z wykonaniem makijażu brwi bez względu na przyczynę jaka je spowodowała

Przeciwskazania

 • okres ciąży i karmienia piersią
 • stan zapalny w okolicy brwi, aktywny trądzik, zmiany skórne, opryszczka, łuszczyca
 • infekcja, gorączka
 • chemioterapia i aktywna choroba nowotworowa (wymagana zgoda lekarza)
 • nieustabilizowana cukrzyca
 • hemofilia
 • zaawansowane choroby tarczycy
 • padaczka, epilepsja
 • uczulenie na lidokainę i epinefrynę
 • przyjmowanie leków na rozrzedzenie krwi, sterydów lub niesteroidowych leków przeciwzapalnych
 • gdy w ostatnim czasie wykonywany był zabieg silnie złuszczający,  jak peeling chemiczny, kwasy czy mikrodermabrazja

Czy to boli?

Po nałożeniu  znieczulenia- czujemy lekkie szczypanie i nie czuć praktycznie żadnego bólu. 

TRZEBA JEDNAK WIEDZIEĆ ,ŻE :

Źle wykonany microblading może oszpecić na długi czas, a usuwanie makijażu permanentnego to żmudny i skomplikowany proces– DLATEGO- jezeli zdecydujemy się na na ten zabieg -to wykonujmy go w sprawdzonych salonach kosmetycznych.Ja miałam szczęście i przyjemnośc że wykonywała mi go właścicielka Saloniku ZALOTKA-moja cudowna Ewelina.

POZNAJ JĄ

W jej portfolio znalazła się współpraca z cenionymi fotografami oraz praca przy wielu sesjach zdjęciowych i dużych zleceniach jak pokazy mody.Z pasją wykonuje -Microblading – zbawienny zabieg dla Wszystkich Pań cierpiących na brak owłosienia brwi. Pomogła już ponad setce- zadowolonych Kobiet z problemem rzadkich brwi lub ich brakiem. Obecnie prowadzi kampanię- pomagając w powrocie do normalnego życia- Pani Doroty ,która straciła całe owłosienie ,brwi, rzęsy włosy….

 Czy polecam? TAK,  TAK ,TAK -Efekt jest naprawdę rewelacyjny. CENY też niższe niż te- które widzę w internecie-sama się przekonaj-zadzwoń.KLIKNIJ 

https://www.facebook.com/ewelina.maleckagad

TEN MAKIJAŻ TO TEŻ JEJ DZIEŁO

 

JEŻELI POST CI SIĘ SPODOBAŁ – POLUB GO I POZOSTAW KOMENTARZ. DZIĘKUJĘ,ŚCISKAM, BUZIACZKI I DO NASTĘPNEGO SPOTKANIA

Komentarze Facebook