BOLĄ CIĘ CIĄGLE NOGI I STOPY?-TO CI POMOŻE

 

Wracam- późnym popołudniem do domu, zdejmuję szpilki lub inne obuwie- jak dobrze -o jak  cudownie jest- gdy mogę pochodzić na bosaka. Pomyślałam-A Ciebie-BOLĄ CIĄGLE NOGI I STOPY?

To najprostsza i najtańsza profilaktyka, a mimo to niechętnie pozbywamy się obuwia i nawet w domu zakładamy kapcie. Tymczasem chodzenie boso to doskonały trening dla wszystkich mięśni stóp i prawdziwa ulga dla skóry, która wreszcie może swobodnie oddychać.

Nogi, a konkretnie stopy noszą nas całe życie. Gdy pojawia się z niewyjaśnionych przyczyn niewygoda, ból stopy, zazwyczaj ignorujemy je z przekonaniem, że przejdzie samo. Niestety nie przejdzie. A pozostawienie problemu samego sobie wyrządzi nam wielką krzywdę. Ostatecznie ucierpi na tym nasz organizm.

Stopy są jak zwierciadło – mogą wiele powiedzieć o stanie zdrowia człowieka, jego kondycji psychicznej i fizycznej, o stylu życia, sposobie odżywiania. Również poprzez oddziaływanie na stopy poprawiamy nie tylko naszą zdolność przemieszczania się ale wpływamy na różne narządy wewnętrzne ( na stopach jest mapa całego ciała). Stopy zasługują na największy szacunek, troskę i dbałość dzień po dniu, a wtedy będą nam służyć długo, dobrze i bezboleśnie.

Teraz przedstawię cudowne urządzenie -masażer do nóg, które od miesiąca -masuje moje nogi. ściska, masuje, wałkuje i nie wiem co robi -ale całe nogi mi się odprężają i ból znika.

 

Jeżeli  tak jak ja chcesz zadbać o stopy i chcesz  posiadać taniej nawet niż na Allegro-urządzenie tej firmy- to na końcu podam link i kod do rabatu który dla Was uzyskałam od Firmy EKO KORAL jedynego w Polsce wyłącznego importera i dystrybutora produktów amerykańskiej Grupy HoMedics – światowego lidera innowacji w dziedzinie masażu ( w szczególności maty masujące Shiatsu i uciskowe), terapii dźwiękowej ( SoundSpa) i produktach do pielęgnacji ciała. 

URZĄDZENIE DO MASAŻU STÓP AIR PRO FMS-350H

Posiada dwa zestawy po trzy głowice masujące Shiatsu czyli masuje punkty

punkty meridianowe

  • Pozwala stopom odżyć dzięki masażowi z podgrzewaniem
  • Masaż uciskowy
  • Kojące ciepło podgrzewania

MOGĘ SPOKOJNIE PRACOWAĆ A MÓJ OSOBISTY MASAŻER CZYNI CO POWINIEN- czyli uciska mi odpowiednie meridiany-drogi przepływu energii -przez co podobnie jak w akupunkturze -likwiduje ból.

MAPA RECEPTORÓW NA STOPIE – REFLAKSOLOGIA – MERIDIANY

                                     

stopa -punkty meridianowe


Jest cudownie

Nawet nie spodziewałam się takiej reakcji moich przyjaciół.Jak zobaczyli na Facebooku ,że pokazałam matę masującą i polecam – to mam ciągle gości ,którzy -wymasowani u mnie , też chcą to kupić. Jestem szczęśliwa – bo ulżę w ich problemach- a ponadto mogą kupić taniej dzięki mnie.
Tutaj podaję link do zakupu a rabat 10% uzyskasz wpisując KOD

  • jak podasz

  • kod   Modna_Pani

  • -to masz rabat 10 %

  • link do zakupu- kliknij  – TUTAJ
  • W przyszłym tygodniu- inna niespodzianka.
    Jeżeli post Ci się spodobał – polub go i pozostaw komentarz. Dziękuję,ściskam, buziaczki i do następnego spotkania
Komentarze Facebook