DLACZEGO NIE CHUDNĘ ?-PRZECIEŻ TAK MAŁO JEM?

Dlaczego nie chudnę przecież tak mało jem?

Byłaś u lekarza, zrobiłaś wyniki ? Jeżeli wszystko w porządku lub prawie- .. i dostałaś leki i nie ma przeciwwskazań do stosowania diety…..  to  do dzieła!

Tak naprawdę JAKIE MOGĄ BYĆ PRZECIWSKAZANIA  DO ZDROWEGO TRYBU ODŻYWIANIA. ? -NIE WIDZĘ.

Te diety które Wam podałam – to nic nowego- TYLKO – zdrowy tryb żywienia.

No tak , ale przecież ja tak mało jem? I …. I … i  …Nie chudnę! Tak, w ten sposób nigdy nie schudniesz najwyżej wyczerpiesz swój organizm- Dlaczego?
Nasz organizm jest mądry i widzi-  przedtem dostawał tyle jedzenia a teraz…. nagle mało

ACHA JEST ŻLE , POTEM MOŻE BYĆ GORZEJ – TRZEBA SIĘ ZABEZPIECZYĆ NA OKRES KIEDY BĘDZIE- BRAK JEDZENIA- mamy to- jako pozostałość człowieka pierwotnego-  gdy tygodniami nie mógł zdobyć pożywienia-  a chciał żyć.

Dlatego natura tak się dostosowała ,że bez jedzenia można przeżyć 49 dni , bez wody 7 dni, bez powietrza 6 min.

Tak więc jedząc mało– organizm potrafi nawet – wodę odłożyć jako zapas

Teraz rozumiecie dlaczego?- tak mało piję i puchnę.?

No to jak mam schudnąć?

Trzeba jeść bez jedzenia nie schudniesz?

Tutaj w mojej diecie CUD zastosowałam  taki trik- że- organizm- jak myśli w jeden dzień – OJ COŚ SIĘ DZIEJE Niedobrego – brak jedzenia, -to na drugi dzień- dostaje więcej- normalnie – i myśli pomyłka- i zaczyna przyzwyczajać się do mniejszych porcji .
TO tak jak włamywacz stosujący włączenie alarmu kilka razy- przyjeżdża policja brak włamania- jak zrobi się kilka razy -to policja myśli alarm się zepsuł i nie przyjeżdża-sprytny włamywacz kradnie.
ZNACIE TO . Tak- tutaj stosujemy taką sprytną sztuczkę. ….CHUDNIEMY

KIEDY JEMY NORMALNIE- jemy zdrowo .   Jemy kasze z warzywami, mięso drobiowe z warzywami, warzywa nadziewane indykiem, Ryby z warzywami,
Zróbcie  Harmonogram jedzenia, jecie co cztery godz,
Nasz organizm lubi porządek i stałe pory. I KONIEC PODJADANIA.  To właśnie podjadanie powoduje że  nie możecie schudnąć. Wystarczy jedno ciastko, dwa cukierki i trzustka wysyła insulinę do trawienia cukru- zazwyczaj wysyła tyle= ile kiedyś potrzebowała- nie myśli ,że teraz tylko jedno ciasteczko, czy kilka cukierków, czy jedno piwko.Wysyła jej więcej i ta nadwyżka ,-której nie potrzeba- ZAMIENIA SIĘ W TŁUSZCZ- ROZUMIESZ. ROZUMIESZ!

To insulina – jej nadmiar zamienia się w tłuszcz.

Pozwól  trzustce odpocząć  te 4 godz. Pij w tym czasie wodę z cytryną , czy herbatkę zieloną z imbirem , wodę z kurkumą . Nie dobre? Ale zahamują apetyt na podjadanie.

TY JESTEŚ PANEM SWOJEGO ORGANIZMU I JAK CHCESZ NOSIĆ DODATKOWO 10 – 15- 20 KG  To twój problem.TRZEBA BYĆ ZDETERMINOWANYM I UWIERZYĆ .

Krysia uwierzyła , bo też chciała tak wyglądać jak ja- Być szczupłą i zdrową,

GDYBY TEGO NIE ZROBIŁA GROZIŁBY JEJ WÓZEK…. A tak cieszy się zdrowiem. piękną sylwetką , ładnymi strojami – bo musiała zmienić garderobę – z rozmiaru 54- przeszła na 42.  A teraz , życzę CI – powodzenia Całuski, serdeczności, uściski.❤
Jeżeli post Ci się sodobał – polub go i pozostaw komentarz. Dziękuję,ściskam, buziaczki i do następnego spotkania

 

Komentarze Facebook