JAK- TO- PRZEŻYĆ?-BLISCY- NIE- ODCHODZĄ

Pada deszcz,ale …ale chwilami świeci słońce, brakuje tylko wiosennej burzy, która wszystko oczyszcza. Ale przecież jest koniec stycznia                                                            Tak mi teraz tego słońca potrzeba , aby zrozumieć dlaczego?

UŚMIECHAM się, smutno ale jednak

Przeczytałam wczoraj całą książkę i z pewnością się w nią zagłębię.-BLISCY NIE ODCHODZĄ napisaną przez światowe medium/ czyli osobę mającą kontakt z drugą stroną

ODESZŁA MOJA PRZYJACIÓŁKA , KTÓRA ZNALAM OD DZIECKA.

Jako małe dziewczynki bawiłyśmy sie lalkami….. Była pięknym człowiekiem , nie paliła, nie piła, jadła dietetycznie. Nieraz gdy rozmawiałyśmy , nie mogłam ją przekonać ,że dietetycznie- produkty light – to najgorszy gatunek dań dla zdrowia i życia człowieka. Wierzyła w reklamy farmakologiczne i miała leki na trawienie, reflux …….. i 100 innych.Mówiłam Jadziu, to – nie jest jedzenie, a ty więcej tego jesz niż potraw . I zabiło ją to. Lekomania i zbyt rygorystyczne, ale GŁUPIE dążenie do szczupłej sylwetki SPOWODOWAŁY że nie ma jej.

.

Przeczytałam po raz drugi { pierwszy raz gdy umarł nasz cudowny przyjaciel), zrozumieć dlaczego- tacy fajni ludzie odchodzą pozostawiając cierpienie rodziny i przyjaciół.

 wg Sylvia Browne,która jest jasnowidzem 

BLISCY Idą do swojego domu prawdziwego .

Po co przybyli na ziemię , po wiedzę i doświadczenie w celu przezwyciężenia 
negatywności i uczenie się od niej procesu doskonalenia.

Duch jest zawsze żywy, Po tą wiedzę wracamy na ziemię wielokrotnie-

 tam na drugi równoległym świecie- wszystko jest doskonałe,
 nie ma zazdrości,zawiści, zdrady.....
  • Ale….
  • NAUCZYĆ SIĘ MOŻNA  JEDYNIE
  • GDY COŚ JEST TRUDNE DO ROZWIĄZANIA,
  • Gdy pokonujemy problemy.
  • Nie nauczymy się tego z książki ,
  • dlatego DUSZE  wracają.

Często zastanawiamy się dlaczego urodziło się dziecko z tyloma chorobami i tak cierpi- mówimy czy Bóg jest tak okrutny,albo już nie wierzę w Boga bo ….. mi nie pomógł. Jeżeli jednak przychodzimy/ jako dusza/ tutaj  na ziemię z planem zwierającym przeżycie, doświadczenie i naukę to wszystko inaczej wygląda.

.
UŚMIECHAM SIĘ , PONIEWAŻ MIAŁAM OKAZJĘ PRZECZYTAĆ TĘ cudowną KSIĄŻKĘ i popatrzyć na sprawy z innej strony.chcecie możecie wierzyć , możecie byc niedowiarkami i myśleć że potem tylko mokra ziemia.
JA WOLĘ WIERZYĆ ŻE JAKO ŚWIETLISTA ISTOTA / mój duch/ odpłynę do do Domu Pana i będę szczęśliwa. TAK właśnie myślę o mojej przyjaciółce KTÓRĄ POŻEGNAŁM UROCZYŚCIE JAK PRZEPIĘKNEGO GOŚCIA Z KTÓRYM MIAŁAM TO SZCZĘŚCIE SIĘ SPOTKAĆ.

.
Nigdy nie rozumiałam dlaczego MURZYNI- AFROAMERYKANIE   na pogrzebach cieszą się tańczą śpiewają radosne piosenki. PO co się smucić jak wracamy do piękniejszego świata. Smutek pozostaje na ziemi ,bo nam brak tej osoby i pozostaje pustka , którą nagle musimy zapełnić – najlepiej miłością, wdzięcznością
MIŁEGO DNIA I CIESZMY SIĘ RODZINĄ I LUDŻMI- tak szybko odchodzą buziaczki
 Jeżeli spodobał Ci się post, polub go i zostaw komentarz.TU NA STRONIE
Komentarze Facebook