PRZYWRÓCENIE MŁODOŚCI

Jest wiele przyczyn przedwczesnego starzenia się: zbyt długie opalanie się, uzależnienie od nikotyny czy znaczna utrata wagi.

W PROGRAMIE-lifestylowym-  Wielka Brytania-

10 lat mniej: Wyzwanie

 Sybil Johnson and Karen Hall) udowodnią że można odzyskać młodość

W każdym odcinku programu poznamy dwie osoby, które przejdą serie zabiegów, dzięki którym będą mogły „cofnąć czas”. Jedna z nich podda się operacji chirurgicznej, natomiast druga rozmaitym zabiegom upiększającym: akupunkturze, liftingowi twarzy, kuracji pulsującym światłem i wielu innym. Zobaczymy, który sposób na przywrócenie młodości okaże się skuteczniejszy. Pod koniec programu zostanie przeprowadzona sonda wśród przypadkowych przechodniów, którzy spróbują określić wiek bohaterów naszego eksperymentu.

Dwie panie w wieku 63 i 75  zgłosiły sie do brytyjskiego programu „10 lat mniej”  Te Panie wg wywiadu nie miały ciężkiego życia i nie należą do biednych. Obie są wysportowane. Jedna uwielbia pływać , słońce , papierosy … Druga jest tancerką -nie dba o jedzenie.Obie zaniedbały się -co widać w niemodnych ubraniach.Wystawione pod opinię osób z ulicy otrzymały przerażające wyniki.Każdy dał im conajmniej około 8-10 lat więcej n iż mają

Niestety wynik tej transformacji kosztuje tyle- co nowy -dobrej marki samochód i dostanie się do tego programu to jak wygrana w loterii- .
Tak działa współczesna medycyna . Ale…… po co- doprowadzać do takiego stanu.
Ten post napisałam przede wszystkim dla młodych osób aby zastanowiły się -czy pewne rzeczy warto robić.
Czas biegnie i każdy kiedyś będzie starszy. Czy wtedy chce wyglądać jak panie przed czy po transformacji. Gdyby dbały o siebie zwracając uwagę na jedzenie, słońce, papierosy używki, leki , dentystę-to nie potrzebna byłaby ta przemiana. Pokażcie ten post swoim dzieciom , wnuczkom ……
Jeżeli spodobał Ci się post, polub go i zostaw komentarz.TU NA STRONIE

Komentarze Facebook