MAGIA UST-Wydatne usta to marzenie niejednej kobiety

Pamiętam z dziecięcych lat moją mamę,lubiła wychodzić z ojcem na różne bale, imprezy Zawsze pięknie ubrana i cudownie wyglądająca.
Była wtedy taka piękna i zawsze miała pomalowane usta na czerwono.Jak wychodziła po zakupy, ten ruch i szminka na ustach dopełniał wszystkiego . Zapamiętałam to i czerwona szminka bardzo często mi towarzyszy- uwielbiam ją.

1

Czerwony popłaca

Szminka wraca w wielkim stylu, zwłaszcza odcienie czerwieni, różu i oranżu. Pięknie umalowane usta, powinny być dobrane kolorem do stroju, charakteru, oraz być wykonane z prawdziwym perfekcjonizmem. Jeśli wszystko zrobimy poprawne możemy być pewne, że ponętne usta działają na mężczyzn jak prawdziwy magnez i dodają kobietom elegancji i drapieżnego pazura. Przez lata panowania błyszczyków mogłyśmy jednak zapomnieć jak prawidłowo używać szminki, warto więc przypomnieć sobie podstawowe zasady.kliknij TUTAJ

Wyniki badań, pokazujące, że malowanie ust wzmacnia wrażenie kobiecości. Jest to szczególnie istotne, gdy nasz mózg ocenia, czy ma do czynienia z kobietą, czy z mężczyzną

Na podstawie badań przeprowadzonych w restauracjach francuscy socjologowie doszli do wniosku, że kelnerki z ustami pomalowanymi karminową szminką zbierają nawet dwa razy więcej napiwków niż te z ustami pomalowanymi w tonacjach różowych i beżowych.

Naukowcy sugerują, że czerwony kolor ust to dla mężczyzn sugestia, że kobieta ma wysoki poziom estrogenów i jest dobrego zdrowia                                                                    .

Wydatne usta to marzenie niejednej kobiety

Istnieją usta tak cienkie, że zamiast całować tną”. Tą wyrafinowaną sentencją francuski pisarz Paul Charles Bourget (1852–1935) wyraził powszechnie znaną prawdę – małe usta są mniej atrakcyjne  niż pełne. Michael Cunningham z Uniwersytetu Louisville (USA) udowodnił, że przeciętnemu mężczyźnie bardziej podobają się duże wargi.

.https://tipy.interia.pl/artykul_6729,jak-pomalowac-usta-na-czerwono.html

. Popularną techniką powiększania ust jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Najnowsze badania dowodzą, że kwas ten nie tylko zwiększa objętość warg, lecz także redukuje zmarszczki wokół nich i zmniejsza oznaki starzenia się. To wszystko sprawia, że nasz uśmiech wydaje się ładniejszy/ Te zdjęcia sa zrobione bezpośrednio po zabiegu klientki w Medbeauty -AESTHETIC CLINIC KEPA    kliknij         TUTAJ

Kwas hialuronowy – co to takiego i do czego służy? http://www.drkepa.com/kwas-hialuronowy.html

Kwas hialuronowy to jeden ze składników tkanki łącznej i skóry właściwej

Posiada właściwość wiązania wody, a jedna jego cząsteczka zatrzymuje 250 cząsteczek wody. Jest to naturalny składnik skóry człowieka i każdego żywego organizmu, co daje gwarancje bezpieczeństwa zastosowania

. Dzięki niemu skóra zachowuje świeżość, gładkość, odpowiednie naprężenie. Wraz z upływem czasu skóra zawiera coraz mniej tego składnika. Dzięki rozwojowi medycyny mamy możliwość poprzez rożnego rodzaju zabiegi uzupełnić niedobór kwasu hialuronowego w naszym organizmie tym samym wyglądać młodziej.

Kwas hialuronowy można również zastosować do powiększenia, wymodelowania czy skorygowania kształtu ust.

Często spotykamy się z określeniem -„usta zrobione botoxem”

OTÓŻ Botox stosowany w medycynie estetycznej –  ma inne zadanie

Botox mam za zadanie wstrzymać rozwój zmarszczek mimicznych. U osób z nadmierną mimiką twarzy zmarszczki te pojawiają się dość szybko i później jest ciężko w zupełności je zlikwidować

Botoks to jad kiełbasiany?

Toksyna botulinowa typu „a” jest szkodliwa dla naszego układu pokarmowego, ale nie dla naszej skóry! Ma zdolności wygładzania zmarszczek i uniemożliwia pojawienie się nowych.

Botoks wstrzyknięty w mięśnie mimiczne twarzy osłabia ich kurczliwość, co w efekcie ogranicza ekspresję mimiki.

Po ostrzyknięciu twarzy botoksem efekty utrzymują się kilka miesięcy, po tym czasie siła skurczu mięśni wraca do normy.

Czy któraś z Was wypróbowała botoks na własnej skórze?

Toksyna botulinowa zwana potocznie „botoksem” jest najczęściej wykorzystywana w zabiegu odmładzania twarzy. Botoks delikatnie osłabia mięśnie mimiczne, dzięki czemu zmarszczki widoczne na naszej twarzy nie pogłębiają się, a nowe – nie powstają. Prawidłowo przeprowadzony zabieg z odpowiednio dobraną dawką nie powoduje utraty przez mięśnie elastyczności, toteż nadal możemy marszczyć czoło, głęboko się nad czymś zastanawiając lub uśmiechać się, widząc w lustrze odmłodzoną twarz.

Działanie botox-u jest krótkotrwałe od 3-6 miesięcy zatem nie ma obawy że nasza mimika nie wróci, warto jednak raz na jakiś czas zastosować botox aby choć na chwilę powstrzymać zmarszczki.

Zabiegi te najlepiej jest wykonywać w gabinetach medycyny estetycznej u sprawdzonych lekarzy

Możemy jednak naturalnymi sposobami również powiększyć sobie usta- jak -kliknij  TUTAJ

lub TUTAJ

Komentarze Facebook