JAK SIĘ UBRAĆ DO TEATRU I OPERY


4-_dsc15909-_dsc15868-_dsc15857-_dsc15836-_dsc15825-_dsc1581W każdej z nas drzemie głębokie pragnienie, aby być widzianą, chociaż od dzieciństwa wmawiano nam, że tylko nauka ,odpowiedni sposób zachowania, bycia ,zdobycie zawodu, kariera. 

Dlatego nasz stosunek do ubierania się, strojenia i dbania o siebie wziął się z doświadczeń z dzieciństwa, gdy tematy te były określane lekceważąco. W rzeczywistości marzymy o tym, aby nasze piękno było wyrażone w taki sposób, żeby dostrzegali nas inni .

Każdy z nas jest piękny i to jest najbardziej fascynujące ,że jesteśmy różni i inaczej ubrani i każdy może tworzyć modę.

Wyjście do teatru czy do opery jest dla mnie świętem. Do Kina to mogę iść ubrana nawet jeansach i sweterku, natomiast nigdy tak nie pójdę do teatru. W niedzielę byłam na zapowiedzianej sztuce.8-_dsc1585

„BYĆ JAK DR STRANGELOVE (czyli jak przestałem się bać i pokochałem mundur)” Spektakl inspirowany ostrą komedią Stanleya Kubricka z 1964 roku, i, niestety, rzeczywistością za oknem. Zespół twórców nagradzanego „Na Boga”, zaprasza nas do świata „Doktora Strangelove’a”. Jest to historia obłąkanego amerykańskiego generała Jacka D. Rippera, który wydaje pilotom rozkaz niesprowokowanego ataku jądrowego na ZSRR. Prezydent USA na gorącej linii z premierem ZSRR, cała prawda o amerykańskim locie na Księżyc i żywa bomba atomowa flirtująca z bohaterskimi pilotami bombowca – i w końcu sam Jack D. Ripper – współczesna wersja Kuby Rozpruwacza.

A JAK TY LUBISZ SIĘ UBRAĆ DO TEATRU, OPERY, jak CI SIĘ PODOBA TO CO PRZYGOTOWAŁAM, napisz proszę w komentarzu.

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli zdecydujesz się polubić mój blog i postheart

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za Twoje wsparcie i życzę Ci świetnego tygodniasmiley

3-byc-jak-dr-strangelove-fot-natalia-kabanow-11 2-byc-jak-dr-strangelove-fot-natalia-kabanow-8 1-byc-jak-dr-strangelove-fot-natalia-kabanow-2m_byc-jak_fot-natalia-kabanow-42

 

Komentarze Facebook