Poznaj NIEZAWODNE SPOSOBY  BY WYGLĄDAĆ MODNIE  PO 40+

NIEZAWODNE SPOSOBY  BY WYGLĄDAĆ MŁODO,PIĘKNIE I PONĘTNIE PO 40+ BEZ SKALPELA ,BOTOKSU…..

 

Kiedy wychodzisz na ulice, wyglądaj jakbyś biegła na pierwsza randkę albo miała spotkać największego wroga.

 

Każda z nas lubi pięknie wyglądać i nie ukrywajmy, że robimy to tylko dla siebie. Chcemy się podobać, być podziwiane i słyszeć: jak ty dzisiaj pięknie wyglądasz. Czujemy się wtedy jakby dodano nam skrzydeł , uśmiechamy się do całego świata i ludzie są o wiele milsi.

 

Pamiętam jak byłam studentką , wpadła mi w ręce gazeta w której jakaś pani pisała do redakcji ,że jej mąż bardzo nie lubi jak ona się maluje i stroi ,woli aby była naturalna.

 

Tymczasem, gdy gdzieś wychodzą, ona wygląda jak szara mysz, a jej mąż bryluje z pięknie ubranymi i umalowanymi paniami.

 

 Odpowiedz redakcji była taka: aby pani zapoznała się ze sposobami malowania –od koleżanek, kosmetyczki-i w domu udając, że pierze w łazience, pomalowała się. Mąż nie zauważy, że jest  pomalowana- tylko powie” -jak ty dzisiaj ładnie wyglądasz”

 

moda, w której nie można wyjść na ulicę  nie jest modą – mawiała coco chanel.

 

Moja przyjaciółka zaś twierdzi, że ktoś mądry kiedyś powiedział:

 

Kiedy wychodzisz na ulice, wyglądaj jakbyś biegła na pierwsza randkę albo miała spotkać największego wroga!

 

 

Ostatnio przeglądając blogi modowe wpadłam na ciekawą listę

7 NIEZAWODNYCH SPOSOBÓW BY WYGLĄDAĆ NOWOCZEŚNIE I ŚWIEŻO  po 40 bez wysiłku (źródło http://prosperitybyrenata.com/  przedstawiam  je  do przemyślenia i  wykorzystania

  1. Wybieraj ubrania podkreślające sylwetkę  

Przestań chować się w zbyt luźnych ubraniach. Owszem, sylwetka z wiekiem się zmienia, ale niezależnie od rozmiaru możesz wyglądać dobrze. Po prostu wybierz rozmiar, który dobrze na tobie leży i podkreśl swoje atrybuty.

 

 

  1. Przestań nosić hełm na głowie

Najbardziej widocznym znakiem, że zatrzymałaś się w przeszłości, jest przestarzała fryzura i mnóstwo lakieru do włosów. Najwyższy czas zmienić fryzurę! Swobodnie poruszające się włosy wokół twarzy dodają miękkości i świeżości, niezależnie od ich długości.

 

 

  1. Zadbaj o zęby

Z wiekiem zęby żółkną, a piękny uśmiech odmładza w pięć minut. Możesz wybielić zęby albo po prostu czyść je regularnie u dentysty, a zobaczysz ogromną różnicę.

 

 

 

4      Wyrównaj koloryt cery

Po 40. zmienia się również koloryt skóry, pojawiają się przebarwienia i zmarszczki. Zadbaj o delikatny i rozświetlający makijaż. Natychmiast będziesz wyglądać świeżo! Spróbuj, a zobaczysz różnicę bez użycia skalpela. Więcej znajdziesz w poście 

 

 

  1. Uzbrój się w kolor

Ciemne kolory ciągną w dół i postarzają. Ubieraj się kolorowo – kolor dodaje życia i energii!

 

 

  1. Podnieś biust

No cóż, grawitacja staje nam się coraz bliższa  . Zadbaj o dobrze dobrany biustonosz. Twoja sylwetka od razu nabierze młodzieńczego wyglądu.

 

 

  1. Trzymaj się prosto

Przygarbiona sylwetka dodaje lat i kilogramów. Wyprostuj się a od razu poczujesz się bardziej pewna siebie i pełna energii! A przy okazji zrzucisz kilka kilogramów.

1-1-IMAG10713-3-IMAG1074

Komentarze Facebook